Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home hm hm...

hm hm...

Kochani, jadę na rekonesans w sprawie warsztatów kolodionowych (dla niewtajemniczonych - fotograficznych). Skutki zobaczyć po weekendzie na stronie:) (albo i nie zobaczycie, zależy jak nam pójdzie:)).Mamy nadzieję, iż w  przyszłości uda się takowe warsztaty zorganizować w Buczynowej:). Słowem wyjaśnienia, wiem, iż póki co najbardziej faworyzuję fotografię, ale  jest mi ona niezmiernie bliska. Aczkolwiek rozmawiamy też już na temat warsztatów muzyczno- wokalnych z pewnymi cudownymi ludźmi, więc nie będziemy monotematyczni (chyba;)). Chciałabym dodać, iż jeśli nie macie ochoty na warsztaty, a będziecie  chcieli miło spędzić czas zapraszamy jak najbardziej :). Dobra wiadomość jest taka, iż Paweł wreszcie będzie miał czas , co by podzielić się z Wami swym ogromem wiedzy na temat Beskidu ;)


I am going to spend weekend trying to learn wet collodion process. Hopefully you would be able to see results later on. If we are lucky we manage to organise this  kind of workshops in Buczynowa Dolina :D I know that so far photography is my favour subject, but for sure you would be able to attend different workshops in Buczynowa. Anyway you still more then welcome if you do not plan attend any of them :D just giving you options :D

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com