Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
Szlaki turystyczne zaczynają się u nas tuż za domem, zatem można ruszyć na nie pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu

Pokoje

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę.
Przykładowe pokoje przedstawiamy poniżej ... informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Odprężająca limonka

Odprężająca limonka

Romantyczny Turkus

Romantyczny Turkus

Oferta

Ferie 2019 z dziećmi w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ferie z animacjami dla dzieci .

Święta Bożego Narodzenia 2018

Spędź Święta w Buczynowej Dolinie

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?

Koncepcja

Bardzo chcemy by w Buczynowej działo się działo, dlatego nie będzie to chatka tylko, w której będziemy na Was czekali, ale będziemy bardzooo  Was zachęcać , cobyście Nas odwiedzili. Pomysłów mamy od groma i trochę, a w nich warsztaty fotograficzne, jogiczne, teatralne, muzyczne i wszystkie inne -iczne. Czekamy też na wasze sugestie i propozycje:). Możemy się już pochwalić, iż mam wstępnie dogadane jedne warsztaty fotograficzne i jogi:D, więc chyba nieźle jak na miejsce , które powstaje:). Dobrą wiadomością dla miłośników fotografii, zwłaszcza tej tradycyjnej jest fakt , iż znalazło się miejsce na ciemnię i to dość spore. Także wszyscy chętni będą mogli z niego skorzystać w trakcie pobytu u Nas.:).

We don't want Buczynowa just to be normal B&B, we actually want you to come and spend nice and unforgettable time. We got lots of ideas how to make u r time with us more exciting for example u will have a chance to participate in some workshops like: photo, joga, theatre, music etc . Of course, it will be up to you. We are waiting for suggestion from your site us well. Good news for funs of photography, especially traditional one-we will have darkroom.

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *