Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?

Koncepcja

Bardzo chcemy by w Buczynowej działo się działo, dlatego nie będzie to chatka tylko, w której będziemy na Was czekali, ale będziemy bardzooo  Was zachęcać , cobyście Nas odwiedzili. Pomysłów mamy od groma i trochę, a w nich warsztaty fotograficzne, jogiczne, teatralne, muzyczne i wszystkie inne -iczne. Czekamy też na wasze sugestie i propozycje:). Możemy się już pochwalić, iż mam wstępnie dogadane jedne warsztaty fotograficzne i jogi:D, więc chyba nieźle jak na miejsce , które powstaje:). Dobrą wiadomością dla miłośników fotografii, zwłaszcza tej tradycyjnej jest fakt , iż znalazło się miejsce na ciemnię i to dość spore. Także wszyscy chętni będą mogli z niego skorzystać w trakcie pobytu u Nas.:).

We don't want Buczynowa just to be normal B&B, we actually want you to come and spend nice and unforgettable time. We got lots of ideas how to make u r time with us more exciting for example u will have a chance to participate in some workshops like: photo, joga, theatre, music etc . Of course, it will be up to you. We are waiting for suggestion from your site us well. Good news for funs of photography, especially traditional one-we will have darkroom.

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com