Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home Pierwsze koty za płoty...:)

Pierwsze koty za płoty...:)

Wreszcie, po latach, rzec można (dokładnie3) od pierwszych nieśmiałych kroków w celu realizacji naszej wizji:), prace ruszyły pełną parą. Tak długo czekaliśmy, iż jeszcze do Nas nie dociera, że to tuż, tuż już za płotem, bo cóż to jest niecałe 4 miesiące w skali trzech lat...Nie było lekko,ale jakoś ciężko też nie -po prostu konsekwentnie krok po kroczku, trzeba było przebić się przez urzędniczą papkę i jakoś poszło, choć jak widać trochę czasu zajęło. 

At least, after years (exactly 3) we can see some material proof of our efforts. We were waiting so long, that is hard to believe that actually our B&B soon be ready. What is three months compared to three years…It wasn’t easy, but wasn’t to hardJ Well –good side of Poland- bureaucracy… but if you manage to deal with that, you will manage to deal with everything elseJ

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com