Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home Początki

Początki

Wszystko się zaczęło w deszczowym Edynburgu (acz cudnym), kiedy to Paweł K wpadł na Martę G albo na odwrót, a było to w sławetnym czeskim Pivie...w  każdym razie zaszła reakcja chemiczna, zaiskrzyło i wybuchło, a na koniec doprowadziło do snucia wspólnych planów. I tak oto powstała koncepcja spakowania się, znalezienia cudnego miejsca w cudnej Polsce, wybudowania domku coby Was pogościć i żyć sobie fajniutko.  W poszukiwania skrawka naszego świata była zaangażowana rodzina, łącznie z babcią, a na cel obraliśmy tereny wschodnie. Niestety, jeździliśmy i jeździliśmy i jeździliśmy, ale nigdzie nie iskrzyło między Nami a skrawkiem ziemi, aż poszerzyliśmy obszar naszych poszukiwań na pozostałe rejony Polski. I tak oto nieodzowny i nieoceniony internet, wskazał nam miejsce.To była miłość od pierwszego spojrzenia i kolejna reakcja chemiczna-TU ALBO NIGDZIE. I tak oto Buczynowa powstaje w Beskidzie Niskim.

All starts in rainy, but nice Edinburgh, where Pawel K met Martag or Marta G met Pawel K, does not matter just now. From meeting to planning B&B was very short wayJ  Whole family, including grandma, was searching proper place for our house! We were searching, searching and searching....and we found it, via net. At that was love at the first sightJ this is why Buczynowa will be placed in Beskid Niski.

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com