Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
Szlaki turystyczne zaczynają się u nas tuż za domem, zatem można ruszyć na nie pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu

Pokoje

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę.
Przykładowe pokoje przedstawiamy poniżej ... informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Odprężająca limonka

Odprężająca limonka

Romantyczny Turkus

Romantyczny Turkus

Oferta

Ferie 2019 z dziećmi w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ferie z animacjami dla dzieci .

Święta Bożego Narodzenia 2018

Spędź Święta w Buczynowej Dolinie

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home SKUTKI REKONESANSU KOLODIONOWEGO

SKUTKI REKONESANSU KOLODIONOWEGO

Jak pisałam wcześniej weekend poświeciłam na rekonesans warsztatowy (i skutki  zaraz będzie można zobaczyć). Była to długa podróż, a nawet dłuższa niż Nam się wydawało, iż będzie, a to dzięki uprzejmości Polskich Kolei Państwowych:) Aczkolwiek warto było: po pierwsze (to się rozumie samo przez się) dla samej techniki, po drugie, gdyż będziemy gościć te warsztaty w Buczynowej, po trzecie, dzięki temu wyjazdowi zagoszczą u nas również warsztaty teatralne. Już nie możemy się doczekać:) i dziękujemy bardzo za przyjęcie zaproszenia.:) Naturalnie do mistrzów kolodionu, jeszcze daleka droga...:)


As I mentioned before, I spend last weekend trying to learn wet plate collodion process. U can see results. Good news is that we will have this workshop in Buczynowa Dolina. This is really nice technique, we can wait...:D.

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *