Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home SKUTKI REKONESANSU KOLODIONOWEGO

SKUTKI REKONESANSU KOLODIONOWEGO

Jak pisałam wcześniej weekend poświeciłam na rekonesans warsztatowy (i skutki  zaraz będzie można zobaczyć). Była to długa podróż, a nawet dłuższa niż Nam się wydawało, iż będzie, a to dzięki uprzejmości Polskich Kolei Państwowych:) Aczkolwiek warto było: po pierwsze (to się rozumie samo przez się) dla samej techniki, po drugie, gdyż będziemy gościć te warsztaty w Buczynowej, po trzecie, dzięki temu wyjazdowi zagoszczą u nas również warsztaty teatralne. Już nie możemy się doczekać:) i dziękujemy bardzo za przyjęcie zaproszenia.:) Naturalnie do mistrzów kolodionu, jeszcze daleka droga...:)


As I mentioned before, I spend last weekend trying to learn wet plate collodion process. U can see results. Good news is that we will have this workshop in Buczynowa Dolina. This is really nice technique, we can wait...:D.

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com