Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home Co nowego:)

Co nowego:)

Troszkę się zaniedbaliśmy w  prowadzeniu bloga , ale to wynik nawału  pracy, przykrótkich dni i no i  zimmmmmmmyyyy:). Z dobrych wieści: cieszymy się niezmiernie, iż dzięki Wam udało Nam się wesprzeć konto Wielkiej Orkiestry kwotą 335 zł:). Gorsze wieści dotyczą budowy :/  Budowa, jak to budowa przeciągnie się... Trzymamy mocno kciuki za nowy termin- a będą to najprawdopodobniej Święta Wielkanocne, a zaraz za nimi dług Weekend się szykuje, więc było by idealnie. Ale wszystko się jeszcze okaże:) Na razie przed Nami milion wyborów: kafelki, mebelki, szklaneczki, zasłoneczki etc etc. Słowem wszystko! Aczkolwiek już pierwsze poważna reprezentacja meblowa została zakupiona: a mianowicie kanapa przed kominek!!! oraz duży stół do jadalni coby Nas wszystkich pomieścił:) Czyli prawie jesteśmy gotowi;) Trzymajcie kciuki:)

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com