Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
Szlaki turystyczne zaczynają się u nas tuż za domem, zatem można ruszyć na nie pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu

Pokoje

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę.
Przykładowe pokoje przedstawiamy poniżej ... informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Odprężająca limonka

Odprężająca limonka

Romantyczny Turkus

Romantyczny Turkus

Oferta

Ferie 2019 z dziećmi w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ferie z animacjami dla dzieci .

Święta Bożego Narodzenia 2018

Spędź Święta w Buczynowej Dolinie

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home No i pojechaliśmy...

No i pojechaliśmy...

Już siedzimy jak na szpilkach i czekamy z niecierpliwością coby się wreszcie przeprowadzić ( w zasadzie to już uskuteczniamy powolne paczkowanie:), tak na poprawę nastrojów:)). No ale niestety, jeszcze coby zakończyć budowę czasu chwilkę trzeba, a potrójnie Nam przykro, gdyż a) już piękne okoliczności przyrody wkoło, b) chcielibyśmy być już u siebie, no i c) musimy na dni obecne gościny Wam odmawiać.
No ale  pełni wiary w Pana Kierownika Budowy, mamy nadzieję, iż już nie będziecie musieli odwlekać przyjazdu.
Ostatnio już nie mogliśmy usiedzieć i odwiedziliśmy Buczynową ( a 400 km lekką ręką musimy przemierzyć, coby do celu dotrzeć) - a tam cisza i spokój wręcz powalający. " Za winklem" odkryliśmy wąwóz,                 no  i generalnie super miejscówkę na banię ( będzie można z niej prosto do strumyka wskoczyć).

Zdjęcia wrzucimy po długim weekendzie, gdyż wybieramy się tam również, coby malowanie uskutecznić (może ktoś ma ochotę się przyłączyć?;)).

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *