Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home No i pojechaliśmy...

No i pojechaliśmy...

Już siedzimy jak na szpilkach i czekamy z niecierpliwością coby się wreszcie przeprowadzić ( w zasadzie to już uskuteczniamy powolne paczkowanie:), tak na poprawę nastrojów:)). No ale niestety, jeszcze coby zakończyć budowę czasu chwilkę trzeba, a potrójnie Nam przykro, gdyż a) już piękne okoliczności przyrody wkoło, b) chcielibyśmy być już u siebie, no i c) musimy na dni obecne gościny Wam odmawiać.
No ale  pełni wiary w Pana Kierownika Budowy, mamy nadzieję, iż już nie będziecie musieli odwlekać przyjazdu.
Ostatnio już nie mogliśmy usiedzieć i odwiedziliśmy Buczynową ( a 400 km lekką ręką musimy przemierzyć, coby do celu dotrzeć) - a tam cisza i spokój wręcz powalający. " Za winklem" odkryliśmy wąwóz,                 no  i generalnie super miejscówkę na banię ( będzie można z niej prosto do strumyka wskoczyć).

Zdjęcia wrzucimy po długim weekendzie, gdyż wybieramy się tam również, coby malowanie uskutecznić (może ktoś ma ochotę się przyłączyć?;)).

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com