Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home Warszaty Fujarkarskie-Zapraszamy!

Warszaty Fujarkarskie-Zapraszamy!

Podczas warsztatów samodzielnie będziemy wykonywać prosty instrument ludowy taki jak fujarka oraz spróbujemy nauczyć się grać na wykonanych instrumentach. Fujarki są wykonywane z Bzu Czarnego krzewu pospolicie występującego w całych Karpatach. Instrumenty muzyczne wykonywane z tego krzewu to przeważnie piszczałki, fujarki i fujary. Wykonywane są za pomocą prostych narzędzi takich jak nóż, dłuto, drut, świder.
Warsztaty poprowadzi Jan Malisz – multiinstrumentalista, kompozytor, założyciel rodzinnej Kapeli Maliszów. Od lat buduje instrumenty według własnych projektów jaki i rekonstrukcje starych instrumentów ludowych, są to tradycyjne instrumenty pasterskie, liry korbowe i inne. Zajmuje się również rzeźbą w drewnie i wyrobem gontu drewnianego ręcznie łupanego.

Termin -9-10-11 Sierpnia
Rozpoczynamy 9 sierpnia obiadokolacją, kończymy po południu 11.

Cena :300 zl obejmuje:
-2 noclegi
-2 śniadania
-2 obiadokolacje

No i naturalnie warsztaty:)opis postu: noclegi, buczynowa dolina, Beskid niski, agroturystyka Beskid niski, wapienne noclegi , Beskidy, pensjonat, Bieszczady, góry, góry z dzieckiem, góry z dziećmi, wakacje z dzieckiem, miejsce przyjazne dzieciom, Karpaty, wakacje z dziećmi, gdzie w góry z dzieckiem, pensjonat w górach, pensjonat w Beskidach, kameralne miejsc na wypoczynek, miejsce z klimatem, rowery, agroturystyka w górach,  rowery, noclegi Beskid niski, pensjonat Beskid niski, noclegi beskidy, warsztaty rzeźby

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com