Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home Wesela

Wesela


Jeśli szukacie nietypowego miejsca na przyjęcie weselne, chcecie wziąć ślub cywilny w plenerze lub marzy Wam się ślub kościelny w pięknym drewnianym kościele lub cerkwi – zapraszamy do Buczynowej Doliny.

Naszą specjalnością są kameralne, rodzinne przyjęcia, w małym gronie, z cudownym domowym jedzeniem, wódką chłodzoną w strumieniu, z tańcami pod chmurką lub w namiocie. Niektórzy mówią, że można u nas zorganizować domówkę ślubną, która tak bardzo pasuje do klimatu rustykalnego.

Wszystkie nasze pary szukały nietypowego miejsca na wesele i znalazły je w naszym domu. Jeżeli i Wam bliskie są klimaty górskie, lubicie naturę, marzycie o ślubie poza zgiełkiem miasta, o weselu w górach, chcecie zorganizować nietypowe przyjęcie ślubne i szukacie lokalu, który będzie miał pyszne jedzenie i bazę noclegową … to zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszym ślubnym dorobkiem.

GALERIA ŚLUBNA

PRZYKŁADOWE MENU

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com