Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
Szlaki turystyczne zaczynają się u nas tuż za domem, zatem można ruszyć na nie pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu

Pokoje

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę.
Przykładowe pokoje przedstawiamy poniżej ... informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Odprężająca limonka

Odprężająca limonka

Romantyczny Turkus

Romantyczny Turkus

Oferta

Ferie 2019 z dziećmi w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ferie z animacjami dla dzieci .

Święta Bożego Narodzenia 2018

Spędź Święta w Buczynowej Dolinie

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home Wesela

Wesela


Jeśli szukacie nietypowego miejsca na przyjęcie weselne, chcecie wziąć ślub cywilny w plenerze lub marzy Wam się ślub kościelny w pięknym drewnianym kościele lub cerkwi – zapraszamy do Buczynowej Doliny.

Naszą specjalnością są kameralne, rodzinne przyjęcia, w małym gronie, z cudownym domowym jedzeniem, wódką chłodzoną w strumieniu, z tańcami pod chmurką lub w namiocie. Niektórzy mówią, że można u nas zorganizować domówkę ślubną, która tak bardzo pasuje do klimatu rustykalnego.

Wszystkie nasze pary szukały nietypowego miejsca na wesele i znalazły je w naszym domu. Jeżeli i Wam bliskie są klimaty górskie, lubicie naturę, marzycie o ślubie poza zgiełkiem miasta, o weselu w górach, chcecie zorganizować nietypowe przyjęcie ślubne i szukacie lokalu, który będzie miał pyszne jedzenie i bazę noclegową … to zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszym ślubnym dorobkiem.

GALERIA ŚLUBNA

PRZYKŁADOWE MENU

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *