Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
Szlaki turystyczne zaczynają się u nas tuż za domem, zatem można ruszyć na nie pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu

Pokoje

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę.
Przykładowe pokoje przedstawiamy poniżej ... informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Odprężająca limonka

Odprężająca limonka

Romantyczny Turkus

Romantyczny Turkus

Oferta

Ferie 2019 z dziećmi w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ferie z animacjami dla dzieci .

Święta Bożego Narodzenia 2018

Spędź Święta w Buczynowej Dolinie

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home Kuchnia

Kuchnia

O NASZEJ KUCHNI
Zapraszając Was do stołu kuchni  chcemy poczęstować Was tym, co mamy najlepsze...
To co jemy, i w jaki sposób to przyrządzamy, ma dla Nas ogromne znaczenie. Od zawsze jemy najwyższej jakości domowe produkty i przetwory, robione przez naszych rodziców i dziadków. Przyzwyczajeni do domowej jakości, takie posiłki serwujemy naszym gościom.

Pieczemy domowe chleby i  robimy domowe wędliny, kiełbasy, przetwory czy nalewki. W sezonie robimy sery i masło. Korzystamy również z tego co daje Nam okoliczna przyroda: zioła, tarninę, kwiat bzu czarnego czy rokitnik. Inspiracje do naszych dań czerpiemy z różnych tradycji, również lokalnych (kuchnia łemkowska). U nas można zakosztować zarówno tradycyjnych dań kuchni polskiej, jak pieczeń z dziczyzny, jak również bardziej nowoczesnych kuchni, np. zupa krem z dyni. Mamy też własne, autorskie przepisy, jak np., pierogi z dziczyzną i czosnkiem niedźwiedzim, które cieszą się wielkim powodzeniem wśród naszych gości.

Korzystamy również z produktów pochodzących od lokalnych gospodarzy, takich jak sery, mleko, jaja, jak również warzywa i owoce. Wciąż czekamy, aż nasz sad uraczy nas owocami, ale jak tylko się pojawią możecie być pewni, że znajdziecie je na naszym stole. Ale za to mamy ogródek, a w nim własną włoszczyznę, zioła, czy pomidory. Korzystamy też sezonowo z darów natury, takich jak grzyby, czarny bez, pokrzywa, czy inne dary natury. Na naszym stole nie znajdziecie konserwantów i polepszaczy smaku, ale smak i naturalność potraw jest naszą gwarancją.

Istnieje również możliwość zamówienia posiłków wegetariańskich, bezglutenowych, bezmlecznych, bezjajecznych lub innych posiłków dietetycznych.

U nas możecie także zakupić sezonowo dżemy, konfitury, nalewki, wina owocowe i miody z pobliskiej pasieki.

JAK SERWUJEMY?
Śniadanie serwowane jest w postaci stołu szwedzkiego zawsze z przewodnim smakiem.

Obiad/obiadokolacja składa się z ciepłej zupy, drugiego dania, kompotu oraz domowego deseru.. Posiłki nie są wydzielane, a serwowane na półmiskach i w wazach, dzięki czemu każdy z Was nakłada sobie taką porcję, na jaką ma ochotę.Cennik oraz godziny WYŻYWIENIA znajdziecie w zakładce CENNIK
Życzymy smacznego  :)

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *