Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Pokoje

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę.
Przykładowe pokoje przedstawiamy poniżej ... informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Odprężająca limonka

Odprężająca limonka

Romantyczny Turkus

Romantyczny Turkus

Oferta

Ferie 2019 z dziećmi w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ferie z animacjami dla dzieci .

Święta Bożego Narodzenia 2018

Spędź Święta w Buczynowej Dolinie

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home O nas

O nas

Mówią, że Buczynowa Dolina jest na końcu świata. Podobno najlepiej smakuje tu nalewka z trawy żubrowej i pierogi, które pobiły popisowe danie niejednej babci.

Chodzą słuchy, że obcowanie z przyrodą jest niczym w programach National Geographic ;).  A przy dobrej pogodzie widać tyle gwiazd, że pytają czy to aby prawdziwe ;).

I słyszeliśmy też opinię, że u nas dzieci śpią dłużej i jedzą chętniej, ale to już musicie sprawdzić osobiście ;).

Jak wiadomo, w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Zachęcamy do poszukiwania własnego zdania o pobycie w Buczynowej Dolinie.

Buczynowa Dolina to przede wszystkim ludzie. Staramy się, by Ci, którzy z nami pracują, byli tu specjalnie dla Was i tworzyli miłą atmosferę. Spotkacie tu panią Lidkę, panią Magdę i czasami pana Tomka. Są tu po to, żeby zatroszczyć się o atmosferę, przygotować posiłki i zadbać o Wasz komfort podczas pobytu. A że z zasady nie narzucamy się i pozostawiamy Wam swobodę - jeśli tylko czegoś potrzebujecie - służymy pomocą.

I tak od kilku już lat oddajemy to miejsce naszym gościom... I Ciebie też serdecznie zapraszamy do Buczynowej Doliny.A teraz pora, byście poznali nas troszkę bliżej:Marta i Paweł – to dzięki temu, że wiele lat temu zapragnęliśmy wrócić do Polski, powstała Buczynowa Dolina. Szukając idealnego miejsca, pewnego pięknego zimowego popołudnia, gdy szarówka już opanowała okolicę, przyjechaliśmy obejrzeć działkę w Wapiennym.


Nie wiemy do końca, jak to się stało, ale ta okolica oczarowała nas. Wybraliśmy ją bardziej sercem, niż oczami, bo niewiele wtedy było widać. Zakochaliśmy się w tym miejscu, mieszkaliśmy tu przez długi czas, a teraz w pełni oddaliśmy je do dyspozycji naszych gości.


Buczynowa Dolina nocą


Franek i Janek dwójka uroczych chłopaków, którzy w przyszłości (mamy taką nadzieję), również będą pomagać nam tworzyć Buczynową Dolinę. 

Kogo jeszcze możecie u nas spotkać?

Mama Krysia -rządzi wtedy, gdy nas nie ma. Bo czasem i my uciekamy na urlop, ale wtedy zostawiamy Was w dobrych rękach mamy i reszty ekipy Buczynowej Doliny.


Legendy o jej zdolnościach kulinarnych wyszły już poza obręb Buczynowej Doliny i sięgają tam, dokąd zanieśli je nasi goście. Uwielbia robić zagadki kulinarne :) Dzięki niej w naszym domu znajdziecie się nie tylko tradycyjną polską kuchnię, ale i dania z kart wielu kuchni świata.


Mistrzyni łączenia smaków, znawczyni największych tajników przyrządzania potraw i jak już ją dobrze poznacie to będziecie zdziwieni, ile jeszcze innych zdolności posiada.


Dzięki niej w naszej kuchni mogą jeść wegetarianie, bezglutenowcy, alergicy i każdy, kto zgłosi wcześniej swoje preferencje kulinarne. Ale spokojnie, jak nie ma Mamy Krysi, to za wrażenia smakowe odpowiada zdolna ekipa naszych gospodyń :DFranek i Janek nasza dwójka uroczych chłopaków, którzy w przyszłości (mamy taką nadzieję), również będą pomagać nam tworzyć Buczynową Dolinę.

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *