Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne zaczynają się tuż za domem dla gości, zatem można ruszyć na wycieczkę pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu. Niewiele trzeba, by odwiedzić największe atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz do Wodospadu Magurskiego).
Przestrzeń

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji 2 jurty mieszkalne całoroczne (samodzielne domki) oraz 1 jurtę warsztatową.
Informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Jurta (domek) mieszkalna całoroczna

Oferta

Wakacje 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wakacje z animacjami dla dzieci .

Jurta- przestrzeń na warsztaty

Całoroczna jurta jako przestrzeń warsztatowa-zapraszamy do kontaktu

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home O nas

O nas

Mówią, że Buczynowa Dolina jest na końcu świata. Podobno najlepiej smakuje tu nalewka z trawy żubrowej i pierogi, które pobiły popisowe danie niejednej babci.

Chodzą słuchy, że obcowanie z przyrodą jest niczym w programach National Geographic ;).  A przy dobrej pogodzie widać tyle gwiazd, że pytają czy to aby prawdziwe ;).

I słyszeliśmy też opinię, że u nas dzieci śpią dłużej i jedzą chętniej, ale to już musicie sprawdzić osobiście ;).

Jak wiadomo, w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Zachęcamy do poszukiwania własnego zdania o pobycie w Buczynowej Dolinie.

Buczynowa Dolina to przede wszystkim ludzie. Staramy się, by Ci, którzy z nami tworzą atmosferę tego miejsca byli tu dla Was.

Zanim przyjedziecie do Buczynowej Doliny to rozmawiacie z nami, ale prawdopodobnie to Pani Kasia, lub inna osoba z naszej ekpiy przywita Was serdecznie w progu domu. To dobry duch Buczynowej i wspaniała osoba, która będzie się Wami opiekować podczas pobytu.

Pani Kasia zatroszczy się o atmosferę, przygotuje obłędnie smaczne posiłki i zadba o Wasz komfort podczas pobytu.

Bo chociaż uwielbiamy Buczynową Dolinę, to nie zawsze jesteśmy na miejscu. (Nie mieszkamy na stałe w Wapiennym, ale zawsze na miejscu będzie ktoś z obsługi- w domu głównym albo drewnianym domku obok- także nie martwcie się:)). A kiedy przyjeżdżamy - mieszkamy w domku obok. Dlatego tak ważne byście poznali osoby, które będą odpowiedzialne za Wasz wypoczynek. A że z zasady nie narzucamy się i pozostawiamy Wam swobodę - jeśli tylko czegoś potrzebujecie - służymy pomocą.

I tak od kilku już lat oddajemy to miejsce naszym gościom... I Was też serdecznie zapraszamy do Buczynowej Doliny. Zobaczcie sami jak to jest mieszkać przez chwilę w dolinie pełnej drzew, gdzie nocą widać gwiazdy a rano można spotkać sarny pasące się na pobliskiej łące...
Buczynowa Dolina nocą
Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com