Menu górne

Buczynowa Dolina


Noclegi: Beskid Niski

Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
Szlaki turystyczne zaczynają się u nas tuż za domem, zatem można ruszyć na nie pieszo, rowerem, na nartach biegowych, z kijkami trekingowymi czy do nordic-walkingu

Pokoje

Dysponujemy 6 pokojami oraz studiem. Każdy pokój posiada łazienkę.
Przykładowe pokoje przedstawiamy poniżej ... informacje o wszystkich pokojach wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tutaj: pokoje
Chłodna cytryna

Chłodna cytryna

Odprężająca limonka

Odprężająca limonka

Romantyczny Turkus

Romantyczny Turkus

Oferta

Ferie 2019 z dziećmi w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ferie z animacjami dla dzieci .

Święta Bożego Narodzenia 2018

Spędź Święta w Buczynowej Dolinie

Aktualności

Co nowego w Buczynowej Dolinie?
Home O nas

O nas

Mówią, że mieszkamy na końcu świata, podobno mamy najlepszą nalewkę z trawy żubrowej i pierogi, które nawet pobiły popisowe dania niejednej babci. Często słyszymy także, że u nas można wyspać się najdłużej, bo nic nie słychać, a przy dobrej pogodzie widać tyle gwiazd, że pytają czy to aby prawdziwe ;)

Podobno u nas najlepiej gra się w skrabble i wspaniale śpi się na hamakach. A obcowanie z przyrodą jest niczym w programach National Geographic ;)
Jak wiadomo, w każdej plotce jest ziarenko prawdy, ale póki nie skonfrontuje się tego to pozostają tylko przypuszczenia.

A teraz pora, byście poznali nas troszkę bliżej:


Marta i Paweł – to dzięki temu, że ładnych parę lat temu zapragnęliśmy wrócić do Polski i znaleźć swoje miejsce na polskiej ziemi powstała Buczynowa Dolina. Szukając swojego miejsca, pewnego pięknego zimowego popołudnia, gdy szarówka już opanowała okolicę, przyjechaliśmy obejrzeć działkę w Wapiennym. Nie wiemy do końca, jak to się stało, ale to miejsce oczarowało nas. Wybraliśmy je bardziej sercem, niż oczami (niewiele wtedy było widać). I tak od kilku już lat dzielimy się tym naszym kawałkiem swojego miejsca na Ziemi z naszymi gośćmi. I Ciebie też serdecznie zapraszamy :)

Buczynowa Dolina nocą


Franek i Janek dwójka uroczych chłopaków, którzy w przyszłości (mamy taką nadzieję), również będą pomagać nam tworzyć Buczynową Dolinę. Póki co raczej tej pracy nam dokładają, ale jak przyjeżdżacie do nas ze swoimi dziećmi to macie pewność, że mają się z kim bawić.


Sylwia – dobra dusza naszego domu, wiecznie uśmiechnięta i serdeczna pomoc wielozadaniowa. Jeśli z rana coś Was obudzi, to na pewno serdeczny śmiech Sylwii, która w kuchni będzie Wam przyrządzać śniadanie


Pani Zosia – to dzięki jej talentowi kulinarnemu przenosimy Was do smaków z dzieciństwa. Bardzo ciepła osoba, która wkłada wiele serca, by jedzenie na stole było zdrowe i smaczne.

Kogo jeszcze możecie u nas spotkać?

Mama Krysia

– legendy o jej zdolnościach kulinarnych wyszły już poza obręb Buczynowej Doliny i sięgają tam, dokąd zanieśli je nasi goście. Uwielbia robić zagadki kulinarne :) Dzięki niej w naszym domu znajdziecie się nie tylko tradycyjną polską kuchnię, ale i dania z kart wielu kuchni świata. Mistrzyni łączenia smaków, znawczyni największych tajników przyrządzania potraw i jak już ją dobrze poznacie to będziecie zdziwieni, ile jeszcze innych zdolności posiada.

Dzięki niej w naszej kuchni mogą jeść wegetarianie, bezglutenowcy, alergicy i każdy, kto zgłosi wcześniej swoje preferencje kulinarne. Ale spokojnie, jak nie ma Mamy Krysi, to za wrażenia smakowe odpowiada Marta, Pani Zosia i czasem też Sylwia :D

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina
Wapienne 59
38-307 Sękowa
Beskid Niski

tel 792 53 91 87 Marta
tel 723 64 30 36 Paweł


e-mail:
buczynowa@gmail.com

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *